Úkoly pro žáky

1.třída2.třída3.třída ,   4.třída , 5.A5.B

6.A6.B7.třída8.třída9.třída

Zpřístupnění veškerého obsahu Didakty i pro domácí přípravu žáků

Přístupové kódy na www.didakta.cz pro naší školu:
  Heslo: XECR

Možnost procvičování, server může být vzhledem k tomu, že je přístupný všem školám v ČR, přetížen.

* aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10
  * ke spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip.
  * upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků v domácnosti vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora
  * prosíme rodiče, aby prozatím nesdíleli přihlašovací údaje se svými známými, protože by mohlo dojít ke geometrickému růstu zatížení serverů a služba by se mohla silně zpomalit, případně zůstat po nějaké časové období i nedostupná (během dnešního dne budeme pracovat na posílení kapacity serverů, může docházet ke krátkodobým výpadkům)