Vážení,
  Dne 17.6. 2020 budou žáci 6.A odevzdávat učebnice. Vzhledem k nutnosti dodržení  hygienických  opatření  musí být žáci rozděleni do dvou skupin.

Skupina A bude přítomna ve škole od 8.00 do 9.30 hod a skupina B od 10.00 do 11.30 hod.
  S sebou do školy žáci přinesou veškeré učebnice a všechny úkoly, které měli zadány k vypracování během distanční výuky (sešity, pracovní listy).
  Žáci mají možnost se sami přihlásit do jednotlivých skupin, počet žáků v jedné skupině bude 9. Pokud přesáhne počet žáků ve skupině 9 dětí, budou  počty žáků  upraveny v souladu s hygienickými předpisy.
  Do skupin se žáci mohou přihlašovat od 3.6. do 12.6. 2020 na e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..