ZÁKLADNÍ ŠKOLA

KRYRY

Okresní kolo chemické olympiády

  Minulý týden se v Žatci na Obchodní akademii a Střední odborné škole zemědělské a ekologické v Žatci konalo okresní kolo chemické olympiády, kterého se zúčastnilo 14 žáků ze sedmi škol okresu Louny. Soutěžili společně žáci čtyř  základních škol a tří odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.

  O pět prvních míst se s náskokem 30 bodů nad ostatními  soutěžícími poděli žáci ZŠ Kryry, ZŠ P. Holého,  Louny a GSOŠ Podbořany.

  O vítězi rozhodla pouze jedna polovina bodu.  Vítězem se stal Jáchym Růt  z GSOŠ Podbořany, druhé místo obsadil Petr Roth, také z GSOŠ Podbořany.  O jeden jediný bod za vítězem zůstal třetí v pořadí, žák 9. třídy ZŠ Kryry Daniel Vlk. Výborného výsledku dosáhla také  Viktorie Tuhá opět ze ZŠ Kryry, která se umístila na pátém místě.

  Oběma žákům naší školy blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Fotogalerie

fotogalerie