ZÁKLADNÍ ŠKOLA

KRYRY

Lyžařský kurz - Skiareál Klínovec

 

  Od 2. – 6.března 2020 naše škola vyrazila na lyžařský kurz do Skiareálu Klínovec. Již po druhé jsme byli ubytováni ve Sporthotelu Můstek, kde jsme byli opět moc spokojeni. Lyžařského kurzu se zúčastnili žáci ze 7. a 8.ročníku. Každý den jsme skibusem dorazili do areálu, kde nám ve výuce pomáhali 2 instruktoři. Počasí nám vyšlo, svítilo nám sluníčko.
Ke konci týdne již všichni žáci pěkně jezdili po sjezdovce.
Všichni si zaslouží pochvalu za chování -  jak na sjezdovce, tak v hotelu.
Doufáme, že si všichni lyžařský kurz užili a s lyžování si budou užívat i v dalších letech.
     Lenka Svídová a Marek Břečka


     8.třída
  Tento lyžák byl fajn. Všichni jsme sice byli zklamaní, že kuchař nebyl tak dobrý jako minulý rok, ale nějak výrazně nám to nevadilo. Vedení bylo dobré, ale tresty od ,,Velitele‘‘ pro kluky byly přece jenom přísnější – což jim trochu vadilo. Klukům i některým holkám vadily i párky k snídani.
  Byli jsme dobrá parta a společně jsme si to užili. Doufáme, že se příští rok zase dostaneme do výběru a pojedeme znovu. To by bylo fajn.
  PS: Chyběla nám paní učitelka Lukášová.
    Klárka, Nikča, Nela, Natka, Áďa, Eliška, Petra, Šárka, Jája
    Martin, Adam, Tom, Vašek, Domča, Tom


     7.třída
  Na lyžařském kurzu se nám moc líbilo. Moc pěkně se nám lyžovalo, protože jsme měli hezky. Instruktoři byli příjemní a byla s nimi legrace. Hotel byl pěkný, po večerech jsme měli co dělat (kulečník, ping-pong, společenská místnost), jídlo bylo dobré.
  Jsme rádi, že jsme mohli jet a doufáme, že za rok pojedeme znovu.
     Anežka, Vendy, Klárka, Natka, Agi, Terka, Lucka, Jana, Drahuška
     Lili, Erika, Matěj, Péťa

Fotogalerie

fotogalerie