Mc Donald´Cup – oblastní kolo Krásný Dvůr

V pondělí 6.května 2019 jsme se zúčastnili fotbalového turnaje pro 1.stupeň
Mc Donald´Cupu v Krásném Dvoře. Turnaj se hraje ve dvou kategoriích:
 I.kategorie 1. – 3.třída a II.kategorie 4. – 5.třída. Tentokrát jsme měli zastoupené družstva v obou kategoriích.

Družstvo v mladší kategorii jsme měli složené hlavně z prvňáků a na turnaji si vyzkoušeli hrát se staršími protihráči. Moc se jim nedařilo, všechna tři utkání prohráli a obsadili  4.místo.

Starší družstvo bylo již na turnaji několikrát. Žáci se velmi snažili, podařilo se jim všechna utkání vyhrát a tak obsadili 1.místo a postoupili do okresního kola, které se koná ve středu 15.května na fotbalovém hřišti v Postoloprtech.
       Žákům moc gratulujeme a budeme držet palce v okresním kole.

Naši školu reprezentovali:
                  I.kategorie

Matěj Kelíšek, Viktorie Pospíšilová, Josef Bureš, Daniel Pavlík (3.třída)
  Petr Furst, Luboš Jedlička, Šimon Marišler, Filip Pospíšil, Michael Mazour, Karel Rubáš (1.třída)
  Kateřina Šimková  (2.třída)

II.kategorie

Tomáš Pták, Mikuláš Starý, Jakub Kelíšek, Karolina Cinková, Patrik Zdvořák, Dominik Archman  (5.A)
  Miroslav Vavřín (5.B)
  Daniel Weinert, Adam Janák, Nicola Kopřivová (4.třída)