Lyžařský kurz

Letošní  lyžařský kurz se uskutečnil opět ve Skiareálu Klínovec  v období  18. – 22.3.2019. Ubytováni jsme byli ve Sporthotelu Můstek kousek od lanovky Jáchymovská. Kurzu se zúčastnilo celkem 25 žáků ze  7.- 9.ročníku. Počasí jsme měli opravdu jarní a potřebovali jsme i opalovací krém. Během 5-ti dnů se někteří žáci naučili základům lyžování a ostatní zdokonalili své lyžařské dovednosti.  V areálu bylo stále dostatek sněhu, tak jsme mohli vyzkoušet skoro všechny sjezdovky a dokonce všichni sjeli i Jáchymovskou, která patří mezi nejdelší sjezdovky v republice.

V hotelu se o nás perfektně starali a jídlo bylo opravdu vynikající. Největší pochvalou kuchaře byly prázdné talíře a spokojení strávníci, kteří si chodili přidávat.

Kurz se nám povedl, žáci se naučili lyžovat, počasí nám vyšlo. Vrátili jsme se domů bez úrazu a spokojení.

Hodnocení žáků:

S ubytováním jsme byly spokojené. Nejvíce nás potěšily koupelny na pokojích, čistota a interiér hotelu. Kuchař byl až moc milý, což vynahrazovala perfektní strava. Podle většiny holek byly nejlepší borůvkové knedlíky a švédské stoly při snídani. Podle Terky byla nejlepší kofola. Bylo příjemné, že nás Ski-bus dovážel až ke svahu a zpět do hotelu. Sjezdovky se nám líbily až na předposlední den, kdy byla břečka. Všichni se naučili lyžovat a někteří se zdokonalili. Instruktoři a učitelé byli perfektní a sympatičtí.

Těšíme se na příští rok.

Slečny ze ZŠ Kryry

PS: Škoda, že jsme tu nemohly zůstat déle.

V první řadě bychom pochválili personál za dobré jídlo a velký výběr aktivit v hotelu.
Dále děkujeme za odvoz k lanovce a zpět. Také bychom vyzdvihli instruktory a učitele ZŠ Kryry za trpělivost a ochotu nás naučit něco nového. Jediné, co nám vadilo, byla břečka na sjezdovkách, jak bylo teplo. Také nás bavili aktivity bez mobilních telefonů, např. hraní stolního tenisu, karetních her a šipek.

Pobyt se nám velice líbil a chtěli bychom sem znovu příští rok.

Chlapci ze ZŠ Kryry

PS: Kuchař si vyvařil 40 bodů!