ZÁKLADNÍ ŠKOLA

KRYRY

Mc Donald´Cup

  Ve středu 2. května se naše škola zúčastnila oblastního kola fotbalového turnaje Mc Donald´Cupu v Krásném Dvoře. Tentokrát jsme měli pouze tým v II.katogorii 4.- 5. třída. V této kategorii bylo 6 týmů z regionu. Týmy byly rozděleny do dvou skupin. V naší skupině byla ZŠ Husova Podbořany a ZŠ Vroutek. Obě utkání jsme vyhráli a tak jsme postoupili do semifinále z 1.místa. V semifinále jsme se utkali se ZŠ Lubenec, které jsme vyhráli až po penaltovém rozstřelu. Ve finále jsme hráli vyrovnaný zápas ze ZŠ TGM Podbořany a prohráli jsme 0:1 gólem z penalty. Tak náš tým obsadil krásné 2.místo a postoupil do okresního kola, které se konalo 9.května na fotbalovém hřišti v Postoloprtech.

  V Postoloprtech jsme se utkali s nejlepšími týmy okresu. Hrál se systém každý s každým. Nám se povedla vyhrát 2 utkání, ve 3 utkáních jsme remizovali a jedno prohráli. Po vyrovnaných zápasech jsme skončili na krásném 3. místě za ZŠ Postoloprty a ZŠ TGM Podbořany.
Fotbalistům moc gratuluji a také děkuji za pomoc jejich trenérovi Tomáši Ptákovi za pomoc na turnajích.

  Lenka Svídová

  Naši školu reprezentovali:
 Pták Tomáš            4.tř.
 Starý Mikuláš         4.tř.
 Šebek Petr            5.tř.
 Weinert Daniel        3.tř.
 Kelíšek Jakub         4.tř.
 Vavřín Miroslav       4.tř.
 Cinková Karolina      4.tř.
 Zdvořák Patrik        4.tř.
 Froš Štěpán           4.tř.
 Archman Dominik       4.tř.
 Příhoda Tomáš         5.tř.
 Kelíšek Matěj         2.tř.

Fotogalerie

fotogalerie