ZÁKLADNÍ ŠKOLA

KRYRY

Škola Kryry vyhrála v recyklační soutěži

  V rámci recyklování obalů a různých dalších surovin se naše škola zúčastnila soutěže od firmy Laktea, o.p.s., která v rámci projektové akce pro naši školu dodává každý týden mléko a ovoce. Soutěž spočívala v popsání projektu či projektových dní založených na recyklaci obalů, hlavně kartonových obalů od mlíček. Žáci ve škole kartony recyklují a ve výtvarných či občanských výchovách s nimi dále pracují.  Například z kartonů od vajíček a z PET lahvi vyráběli vánoční ozdoby a zvonky. Právě díky těmto činům naše škola vyhrála. Byli jsme ohodnoceni spolu s několika dalšími školami v kategorii s názvem „Recyklování nápojových kartonů a jiných recyklovatelných odpadů“. Škola tak získala deset kovových košů pro recyklování. Tento úspěch naší školu potěšil a doufáme, že žáci budou i dále recyklovat obaly a nezatěžovat naše životní prostředí.

  Mgr. Petr Habart

Fotogalerie

fotogalerie