Na začátku prosince naše škola opět otevřela své dveře nejen rodičům a přátelům školy, ale i všem ostatním, kteří ji ten den chtěli navštívit. V Kryrech se totiž první prosincový víkend (v sobotu 2. 12. 2017) rozsvěcoval vánoční strom na náměstí a škola se stejně jako i v předchozích letech této události spoluúčastnila. Letošním tématem byly zvonky v jakékoliv podobě a druzích a toto adventní setkání se jmenovalo „Zvonečkové Vánoce“. Žáci soutěžili v soutěži o originální zvonek a to ve všech možných kategoriích a také si mohli prohlédnout výstavu novoročních přání či prohlédnout různé oslavy vánočních svátků. Učebny a chodby byly totiž vyzdobeny podle oslav Vánoc  v dobách před sto lety, v době normalizace či podle současných tradic.