Vítejte na stránkách základní školy

VSTUP DO ZŠ - ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI a NÁVŠTĚVY

* pohyb cizích osob ve škole je zakázán
 * vstup návštěv je možný pouze v nezbytně nutných případech
 * schůzky doporučujeme předem domluvit
 * vstup dospělých osob do školy je možný pouze po použití desinfekce a s použitím roušky a je pro ně určen boční vchod

ZAJIŠTĚNÍ DISTANČNÍ VÝUKY NA ZŠ

formát 1200px-PDF file icon.svg

-----> Úkoly pro žáky <-----

Oznámení nařízení KHS Ústeckého kraje v Ústí nad Labem - opatření od 5.10. 2020:

>>> v ZŠ se ruší všechny volnočasové aktivity (včetně zájmových útvarů konaných v tělocvičně)

>>> výuka hudební výchovy probíhá bez zpěvu

>>> výuka tělesné výchovy na 2. stupni je upravena s ohledem na omezení sportovních aktivit (zařazení vycházek)

Obecné informace a doporučení k provozu školy

• Školy zahájí ve školním roce 2020/2021 svou činnost v plném rozsahu v souladu se školskými právními předpisy.
 • Od dětí/žáků se před prvním příchodem do školy nevyžaduje prohlášení o bezinfekčnosti.
 • Nejsou stanovena žádná závazná plošná pravidla pro organizaci vstupu dětí/žáků do budovy školy a pohybu osob před budovou školy.
 • Nejsou stanovena žádná závazná plošná omezení počtu dětí/žáků ve třídách, odděleních a studijních skupinách.

Resort MZČR rozšiřuje povinnost nošení roušek – nepřetržitě ve vnitřních prostorách školy (včetně tříd) pro vyučující i žáky od 2. stupně ZŠ. Výjimku má první stupeň základních škol a vzdělávací aktivity, jejíž charakter neumožňuje nošení ochranného prostředku, jako je například tělocvik, zpěv, hra na dechové nástroje apod.https://koronavirus.mzcr.cz/aktualni-opatreni/ )

Název školy:  Základní škola Kryry, okres Louny

Adresa:         Komenského 393, Kryry

IZO:             600082849